Small Buds

Showing 1 to 6 of 6 items
Blue Nightmare Small Buds • from 2.80€/g Blue Nightmare Small Buds • from 2.80€/g

Area CBD

Blue Nightmare Small Buds • from 2.80€/g

5g • 3.70€/g

Balsamic Freshness

THC 0.44% • CBD 11.66%

€18,50

Bubblegum Small Buds • from 2.80€/g Bubblegum Small Buds • from 2.80€/g

Area CBD

Bubblegum Small Buds • from 2.80€/g

10g • 2.80€/g

Nostalgic Sweetness

THC 0.47% • CBD 12.75%

€28,00

Cherry Small Buds • from 2.80€/g Cherry Small Buds • from 2.80€/g

Area CBD

Cherry Small Buds • from 2.80€/g

5g • 3.70€/g

Ripe Cherry

THC 0.42% • CBD 10.27%

€18,50

Sold Out
Harlequin Small Buds • from 2.70€/g Harlequin Small Buds • from 2.70€/g

Area CBD

Harlequin Small Buds • from 2.70€/g

5g • 3.50€/g

Natural Balance

THC 0.54% • CBD 12.83%

€17,50

Lemon Kush Small Buds • from 2.70€/g Lemon Kush Small Buds • from 2.70€/g

Area CBD

Lemon Kush Small Buds • from 2.70€/g

5g • 3.50€/g

Citrus in Bloom

THC 0.25% • CBD 6.61%

€17,50

Nobile Small Buds • from 2.70€/g Nobile Small Buds • from 2.70€/g

Area CBD

Nobile Small Buds • from 2.70€/g

5g • 3.50€/g

Tuscan Elegance

THC 0.43% • CBD 12.52%

€17,50